Bakım ve Destek Hizmetleri

Bölgesel 7X24 teknik destek hizmetlerinde, kurumlar ilgili destek hattımızı arayarak ilgili lokasyonlarda aşağıdaki destek hizmetleri seçeneklerinden yararlanabilmektedir.  Bölgesel 7X24 Teknik destek Hizmetleri başlığı altında sunduğumuz katmadeğerli hizmetlerimizin amacı, müşterilerimizde oluşabilecek donanım ve yazılım problemlerine en hızlı şekilde müdahale edilebilmesi, ileri düzey teknik bilgi gerektiren konularda profesyonel teknik kadrolarımızın bilgi ve tecrübelerinden müşterilerimizin IT birimlerinin etkin bir şekilde faydalanması, güncel teknolojilerin ve sağladığı kolaylıkların ihtiyacı olan müşterilerimize aktarılması ve son olarak da bilişim sektörüne yapılacak doğru yatırımların ihtiyaçlara yönelik olmasıdır.

Bakım ve Destek Hizmetleri.
 • Kurulum Hizmetleri
 • Taşınma Hizmetleri
 • Onarım & Güncelleme Hizmetleri
 • Bakım Hizmetleri
 • Monitoring Hizmetleri
 • Yedek Ürün ve Parça Desteği
 • Teknik Destek Hizmetleri
 • Acil Müdahale
 • Yazılım Güncelleme
 • İşletim Sistemi Destek Hizmetleri
 • Garanti Süresi Takibi
 • 7*24 Bölgesel Teknik Destek

Müşterilerimizin envanterinde bulunan Server & Storage, Network, Notebook, Pc ve Printer vb ürünlerine , SLA bazında 7X24 Seviyesine kadar Profesyonel Teknik Destek Hizmeti sunabilmekteyiz. 7X24 Teknik Destek Hizmetlerinde ürünlerin uzaktan yönetimi ve monitor edilerek kesintisiz iş sürekliliği sağlanabilmektedir. Verilen hizmetler düzenli olarak raporlanmakta, belirli aralıklarla memnuniyet anketleri yapılmakta ve servis seviyeleri düzenli olarak ölçülmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyet ve hizmet kalitesi üst seviyede tutulmaktadır.

7*24 Teknik Destek Hizmetlerinin Avantajları

Önceliklendirme
Teknik Hizmetlerimizin Destek anlaşmasıyla sunulma amaçlarından birisi, firmaların talep edeceği servislerde öncelikli destek alabilecek olmasıdır.
Maliyetlerin Düşürülmesi
Anlaşma kapsamı dışında kalan farklı destek taleplerinde firmalara yansıyacak olası maliyetlerin düşürülmesi.
Müşteri Memnuniyetinin Arttırılması
Şirketler arası iletişimin arttırılarak müşteri hassasiyetlerinin göz önünde bulundurulabilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılması. Bu sayede Bildesis'i tercih edenler sadece ürünü ya da insan kaynağını değil, Bildesis!in tüm yetkinliklerini ve kusursuz desteğini de arkalarına alarak geleceğe daha güvenle baka bilmektedirler.
SLA Yönetimi
Verilecek hizmetin servis seviyelerinin yazılı olarak tanımlanabilmesi ve çağrı açıldıktan sonra çözüm sağlama süresinin anlaşma kapsamında belirlenmiş olması. Bu sayede, verilen hizmetlerin aylık düzenli periyotlarda raporlanıp müşterilerimize sunulabilmesi.
Kalite Standartları
Genel olarak aynı ya da benzer teknik personeller ile yüksek kalitede hizmet verilebilmesi, şirketimizin sağlayabileceği diğer katma değerli hizmet ve çözümlerinden faydalanılabilmesi. Arzu edilir ise hizmetler, parça dahil veya hariç olmak üzere (Ürün Bazlı, Saat Bazlı, Çağrı Bazlı) ihtiyaca en uygun şekilde modellenip müşterilerimize sunulabilmektedir.

Cihazınız mı Arızalandı?

Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Telefonlar veya Tabletler, Windows, Mac, Android veya  İOS gibi her türlü cihaz için onarım hizmeti sunuyoruz.

× WHATSAPP