ÇALIŞMA SAATLERİ
09:00 - 19:00
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
0544-349-17-02
Bulut Bilişim Çözümleri

Bulut Bilişim alanında sunduğumuz çözümler maliyetlerinizin büyük ölçüde düşürülmesini sağlıyor. Değişen iş gereksinimlerine daha hızlı cevap verebilmenizi ve karmaşıklığın azaltılmasını olanaklı kılıyor. 

Bulut (Cloud), verileriniz ve işlem gücünüzün sadece bir makina ile sınırlanmadığı bir veri barındırma ve işleme sistemi. Dosyalarınız tek bir sunucu yerine bir sunucu çiftliği içerisinde barınıyor ve çalışıyor. Bu sayede hem sunucuda oluşabilecek teknik arızalarda kesinti yaşamıyor, hem de anlık olarak sunucu çiftliğinin kaynaklarından yararlandığınız paydayı değiştirebiliyorsunuz. Bu sistem aynı zamanda inanılmaz esnek bir ücretlendirme modelini ve ihtiyaca göre ölçeklendirebileceğiniz bir hosting hizmetini mümkün kılıyor.

Genel Bulut (Public Cloud) yapısında sunduğumuz Bulut (Cloud) platformu üzerindeki toplam kaynakta çalışmakta olan yapı; Özel Bulut (Private Cloud)  çözümünde tamamen sizin istediğiniz ve size özel olarak yapılandırılan donanım kaynakları üzerinde çalışıyor.

Bulut Çözümleri Size Ne Sağlar?

  • Kritik iş uygulamalarınızı çalıştırdığınız sistemi, bulut bilişim üzerinden altyapı gerekliliklerine uygun olarak oluşturur böylece çalışmalarınıza kesintisiz ve performans problemi yaşamadan devam edebilirsiniz.
  • Kullanmakta olduğunuz farklı uygulamalarınız için farklı bulut bilişim altyapılarıyla tamamen ihtiyacınız olan hizmeti aldığınızdan emin olursunuz.
  • İhtiyaçlarınıza uygun bulut hizmet alternatifleri ile iş süreçlerinizde katma değer sağlarsınız.
  • İlk yatırım maliyeti olmadan bulut bilişim teknolojilerinden hızlıca faydalanmaya başlar ve bulut bilişim teknolojilerinin sağladığı esneklik, hızlılık, verimlilik, ölçeklenebilirlik gibi avantajların tamamından faydalanabilirsiniz.

Bulut hizmetlerine ek olarak sunduğumuz  yönetilen hizmetler ve danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında   asıl işinize odaklanıp rekabet avantajı sağlarsınız.

Cihazınız mı Arızalandı?

Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Telefonlar veya Tabletler, Windows, Mac, Android veya  İOS gibi her türlü cihaz için onarım hizmeti sunuyoruz.

× WHATSAPP