ÇALIŞMA SAATLERİ
09:00 - 19:00
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
0544-349-17-02

Eskişehir Bilgisayar – Bildesis Bilişim

Türkiye'nin önde gelen bilişim ve danışmanlık şirketi Bildesis Bilişim, uluslararası altyapı standartlarına uygun eğitim, ürün ve çözümler sunarak sektördeki önemli bir konuma sahiptir. Şirket kaliteli iş yapmayı öncelikli tutarak tüm iş ortaklarına değer yaratma hedefiyle ilerlemektedir.

Bildesis

Bildesis firması bilişim ve danışmanlık alanında sayısız bireysel ve  kurumsal kişi ve şirketle çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmalarda ülkemizin ihtiyaç duyduğu uzman sayısını artırmak ve sektöre değer katmak hedeflenmiştir. Bunun yanı sıra uluslararası platformda ülkemizin değerini artırmak da önemli bir amaç olarak benimsenmiştir.

Sektördeki eksiklikleri iyi gözlemleyerek var olan alternatif eğitim kurumu ihtiyacını karşılamak amacıyla hareket etmiştir. Bu şekilde, sektördeki açığı kapatarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Vizyon ve Misyon

Hedefimiz Bilgi Teknolojileri sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan, yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümler sunarak onlara katma değer sağlayan bir lider teknoloji şirketi olmaktır. Bu süreçte müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarında teknolojiyi kullanarak destek sağlama misyonumuzla, en son teknolojik gelişmeleri takip edilmektedir.

Kurumsal olarak müşterilerimizin güvenini kazanmak ve iş birliği içerisinde başarılı projelere imza atmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Müşterilerimizin iş süreçlerini anlamak, ihtiyaçlarını tespit etmek ve özelleştirilmiş çözümler üretmek için deneyimli ve profesyonel bir ekip yer almaktadır.

Bilgi Teknolojileri sektöründe lider konuma ulaşmanın verdiği sorumlulukla, sürekli olarak kendimizi geliştirmekte olup yeni teknolojileri takip ediyor ve bunları müşterilerimizin iş yapısına uygun şekilde entegre ederek değer şeklinde sunulmaktadır. Yenilikçi, güvenilir ve sürdürülebilir bir iş ortağı olarak, müşterilerimizin başarılarına katkı sağlamak hedeflerimizden biri haline gelmektedir.

Eskişehir Bilişim

Eskişehir’de bilişim hizmetleri, işletmelerin BT altyapılarının başarılı bir şekilde yönetilmesine yardımcı olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Sunulan bilişim hizmetleri işletmelerin bilişim altyapılarını yönetmelerine yardımcı olmak için geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bu hizmetler ile işletmelerin verimliliğini artırmak, veri güvenliğini sağlamak ve rekabet avantajı elde etmek için önemli bir rol oynamaktadır.

Eskişehir Bilgisayar

Eskişehir bilgisayar firmamız kurulduğu andan itibaren kalitesini göstermiş ve günümüzdeki konumuna ulaşmıştır. Aktif ve başaralı faaliyetlerine devam eden firmamız müşteri memnuniyetine de ayrı önem vermektedir.

Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirleyen bir anlayışla, yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmeye önem veren bir adres olunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden uzman kadrosu ile müşteriler için iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

Müşterilere özelleştirilmiş çözümler için ileri teknolojileri kullanılmaktadır. İhtiyaçlarınıza en uygun olan donanım ve yazılım çözümlerini sağlamak için en yeni teknolojilere hakim olunmaktadır. Bunun yanı sıra mevcut sistemlerinizin verimliliğini artırmak için danışmanlık hizmetleri de sunulmaktadır.

Yılların deneyimiyle edindiğimiz bilgi birikimi ve sunulan kaliteli hizmetler ile müşteri portföyü ise sürekli geniş bir hale gelmektedir.

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar TamiriBilgisayar tamiri ve onarımı konusunda elde edilen tecrübeyi en iyi şekilde ileten firma kısa sürede çözümlere oluşmaktadır. Bilgisayarlarda arızalanma veya performans düşüklüğü gibi sorunlar da bilgisayar tamiri ve onarımı uzman kadrosu ile gerçekleşmektedir. PC alanında deneyimli bir teknik ekip yer almaktadır. Meydana gelen problemler analiz edilerek kısa sürede tamir işlemleri meydana gelmektedir.

Profesyonel Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar tamiri başta olmak üzere pek çok alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Bildesis Bilişim Eskişehir içerisinde sorunsuz ve hızlı hizmetleri ile tanınmaktadır. Laptop tamiri işlemleri ve süreci daima profesyonellik anlayışı ile ilerlemektedir. Donanımsal veya işlevsel olarak meydana gelen problemlere karşı sertifikalı teknisyenler hizmet vermektedir. Orijinal yedek parça temini, bilgisayar parçaları ve daha fazla çözümü ile adından bahsettirmektedir.

Notebook Tamiri

Notebook Tamiri

Bildesis Bilişim dahilinde notebook tamiri de yer almaktadır. Kaliteli yapısı ile tercih edilen notebook cihazlar karmaşık yapıya sahiptir. Bu alanda notebook tamiri işlemleri uzmanlık istemektedir. Uzmanlığı ile adından sıkça bahsettiren bu adres notebook tamiri işlemlerini kısa bir sürede meydana getirmektedir.

Yer alan profesyonel notebook tamiri ekibi ve geniş yedek parça gibi seçenekleri ile son derece kurumsal bir işleyiş hakim olmaktadır. er tamiri konusunda tüm markalar ve modellere uygun bir yaklaşım yer almaktadır. Firma sahip olduğu prensipleri ile Kaliteli bir işçilik ve güvenirlilik meydana getirmektedir.

Eskişehir Tablet ve iPad Tamiri

Tablet ve iPad Tamiri

Dijital çağın temsilcileri arasında yer alan şirket tablet ve iPad alanında da danışmanlık ve teknik hizmet vermektedir. Ülkemiz içerisinde faaliyetlerine devam eden şirket, sektör içerisinde değer kazanarak eksikliklere karşı doğru bir ilerleme oluşturmaktadır. Tablet ve iPad tamiri gibi çeşitli alanlarda teknisyenler ile çalışmalar yürütmektedir.

Eskişehir bünyesinde sektöre yönelik gelişmeleri takip etmekte ve sektörde ve alternatif eğitim süreçleri ile gerçekleştirilen işlemlerde öncü adres haline gelmektedir. Sahip olduğu kurumsal yapısı ile tüm işlemlerde olduğu gibi teknik tamir ve onarım konusunda da başarılı bir şekilde kendini göstermektedir.

Profesyonel Tamir ve Onarım

Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirleyen işletme, tüm tamir işlemlerini titizlikle gerçekleştirmektedir. Cihaz teslimi anından itibaren aldığınız andan itibaren güvenli ve gelişmiş bir süreç devreye girmektedir.

Eskişehir tablet ve iPad tamiri gibi konularda da planlı bir ilerleme sağlanmakta ve doğru bir çözüm yolu belirlenmektedir. Sahip olunan şirket politikası ile şeffaf bir iletişim imkanı yer almaktadır. Profesyonel tamir ve onarım konusunda müşteri talepleri doğrultusunda hızlı ve etkili bir şekilde çalışma oluşur.

Eskişehir Cep Telefonu Tamiri

Bildesis Bilişim olarak kurumsal hizmet anlayışıyla çalışmakta, müşterilerimize çözüm odaklı ve güvenilir cep telefonu tamiri sağlanmaktadır. Öncelik ise  müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktır. Alanında deneyimli teknisyenlerimiz, son teknoloji ekipmanlar ve yedek parçalar ile hızlı ve güvenilir tamir hizmeti sunmaktadır.Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonu tamiri konusunda geniş bir yelpazede hizmet seçeneği bulunmakta. Ekran değişimi, batarya değişimi, şarj portu tamiri, yazılım güncellemesi, su hasarı onarımı gibi birçok tamir işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra marka ve model ayrımı yapmaksızın tüm cep telefonu markalarına hizmet verilmektedir.

Müşterilerin tutumlarını önemseyerek, tamir işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmek için sürekli olarak geliştirme odaklı ilerleme sağlanmaktadır. Tamir sürecinde iletişim halinde olmak ve her aşamada bilgilendirmek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. İşlemler şeffaf bir şekilde ve uygun fiyat politikasıyla yürütülmektedir.

Teknolojik değişimlere hızla ayak uyduran bir firma olarak, sürekli eğitimlere tabi tutulan çalışanlar ile güncel tamir tekniklerini uygulamaktadır. Böylece, yenilikçi ve kaliteli çözümler sunarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktadır. Sunulan tüm hizmet yelpazesi ve beraberinde çözüm odaklı işlemleri ile istenilen sürede hizmet sağlanmaktadır.

Diğer Profesyonel Hizmetlerimiz

IT hizmetleri ile uluslararası alt yapı standartları baz alınmaktadır. Bünyemiz içerisinde yer alan cihaz tamir ve onarım dışında gelişmiş bilişim hizmet kategorileri de yer almaktadır. Kurumsal olarak bireysel ya da şirket halinde hizmet grupları uygulanmaktadır. Tüm uzmanlar sertifika sahibi olarak garantili bir şekilde çalışmaktadır. Gelişmiş hizmet kategorileri ise:

  • IT Hizmetleri
  • Sunucu Server
  • Bakım ve Destek Hizmetleri
  • Onarım Hizmetleri
  • Güvenlik Sistemleri
  • Veri Kurtarma
  • ERP Çözümleri
  • Altyapı ve Yapısal Kablolama
  • Network Ağ Kurulum
  • Bulut Çözümleri, şeklinde olmaktadır.

Cihazınız mı Arızalandı?

Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Telefonlar veya Tabletler, Windows, Mac, Android veya  İOS gibi her türlü cihaz için onarım hizmeti sunuyoruz.

× WHATSAPP