ÇALIŞMA SAATLERİ
09:00 - 19:00
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
0544-349-17-02

Hızlı Onarım - Hızlı Servis

Windows, Mac, Linux, Dizüstü bilgisayarlar, Tablet ve Cep Telefonu ile ilgili tüm arızaları tamir ediyoruz

BİZE ULAŞIN

Verileriniz Sizin için önemli mi  ?

Verilerinizi Profesyonel Ortamda Gizlilik İlkesi İçerisinde Kurtarıyoruz!

RANDEVU ALIN

Yerinde Bilgisayar Servisi

10 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuza güveniyoruz.Bu sebebten her türlü sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Onarımınızı Başlatın

Uzman ve sertifikalı çalışanlarımız ile tüm bilgisayar markalarının tamirinde uzmanız. Her türlü masaüstü ve dizüstü bilgisayarın tamir ve bakımından, programların ve çevre birimlerinin kurulması ve anakart, chipset  onarımlarına kadar size her türlü hizmeti sağlıyoruz .Eskişehir ve çevresinde  uygun fiyatlarla yerinde servis hizmeti de sunuyoruz.

Notebook & Macbook

Anakart, BGA, Sabit Disk veya dizüstü bilgisayarınız ile ilgili herhangi bir problemi gideririz.

Devamını Oku

Pc & Mac Bilgisayarlar

Mac veya PC yazılımınız veya donanımınızdaki tüm yazılım ve donanım arızalarını gideririz.

Devamını Oku

Tablet ve iPad Onarımı

Tabletiniz, ekranınız, piliniz, kart sorunlarınız, şarj konektörünüz ile ilgili arızaları çözüyoruz .

Devamını Oku

Cep Telefonları

Ekranlar, bataryalar, şarj konnektörü, Sıvı Teması, vb. Gibi arızaları tamir ediyoruz.

Devamını Oku

Sunduğumuz onarımların tam listesine bakın.

Bilgisayarınızı, dizüstü bilgisayarınızı, telefonunuzu veya tabletinizi Windows, Mac, iOS veya Android  onarmak için buradayız.

HERKESİN STANDARTLARI VAR.BİZİMKİSİ DAHA İYİ!

Neyin işe yarayıp yaramadığını görmek için yeni yollar keşfedin. Size en iyi fiyata kaliteli hizmet sunuyoruz. Notebook, donanım kurulumu, yapılandırmalar ve güncellemeler konusunda uzmanız. Ayrıca dosya kurtarma hizmetleri, internet bağlantılarının kurulumu ve yapılandırılması da sunulmaktadır.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Cihazın sorunu ve hakkındaki bilgileri alırız.

Cihazın gerekli testleri yapılarak sorun bulunur.

Müşteriye gerekli bilgilendirme yapılır

Düşük Fiyat Garantisi

Rakiplerimizden farklı olarak, fiyatlarımız bozulmaya bağlı olarak belirlenir. Bu yüzden uygun fiyat konusunda bir arayışa girmeden önce Bildesis uzman yönetici ve çalışanlarına başvurmak en doğru seçim olacaktır.

Hızlı Servis

İster evinizde, ister ofisinizde, ister cafede.Eskişehir'de olduğunuz yere gelip, gözünüzün önünde cihazınızı tamir ediyoruz.Bazen parçaları değiştirmeniz gerekirse, onarım günler alabilir.

Güvenlik Sistemleri

Eskişehir'in güvenlik sistemleri konusunda uygun fiyat ve kaliteli ürünleri size sunarak hizmet vermekte ve uzun ömürlü ürünlere sahip olmanızı sağlamaktayız.

Kurumsal Bakım Hizmetleri

Teknolojik araçların her zaman çalışır durumda olması çok önemlidir ve bu nedenle gereksinimlerinize uyan birkaç bakım planımız vardır.

Alarm Sistemleri

Güvenliğiniz için Türkiye'nin önde gelen markalarından oluşan ALARM SİSTEMLERİ ile huzurlu bir şekilde yuvanızı ya da iş yerinizi korumaya alabiliriz.

90 Gün Garanti

Virüs temizleme ve yazılım kurulumu hariç tüm onarımlar, ekranlar, anakart onarımları, konektörler için 90 günlük garanti veriyoruz.

Uzaktan Kontrol

Bilgisayarın durumunu kontrol etme, kurulumlar, virüs temizleme, genel kontrol gibi görevler de uzaktan kontrol ile güvenli bir şekilde yapılabilir.

Cep Telefonlarının ve Tabletlerin Onarımı.

Cep telefonları ve tablet, ekranlar, şarj konektörleri, piller, kameralar, mikrofonlar gibi arızaların çoğunu düzeltiriz ...

Sadece orijinal parçaları veya mevcut en yüksek kaliteyi kullanarak olağanüstü bir servis ve uzman onarım hizmeti sunuyoruz.

Tabi ki kırık iPhone ekranlarını, şarj bağlantı noktalarını, kameraları, vibratörleri, mikrofonları veya Sıvı temas telefonları tamir etmeyi seviyoruz, ancak en büyük memnuniyet müşterilerimizin dış dünyayla bağlantılarını yeniden kazanmalarına ve bilgilerini geri kazanmalarına yardımcı olmaktır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Çoğu cep telefonunu, tableti, dizüstü bilgisayarı ve masaüstünü tamir ediyoruz. Anakart bozulmasından çok karmaşık bozulmalara, daima orijinal yedek parçaları kullanarak veya mümkün olan en yüksek kalitede ve minimum 90 gün garanti ile.

En iyi markalarla çalışıyoruz

Rekabetçi fiyatlarla kaliteli onarımlar sunmak için en iyi markalarla çalışıyoruz. Cep telefonlarını veya tabletleri orijinal yedek parçaları olan veya en yüksek kalitede tamir ediyoruz. Yeni bir bilgisayar istiyorsanız, size gerekli programları ilk temizliği ve kurulumu ile birlikte tavsiye edebilir ve dizüstü bilgisayarları en iyi fiyata sunabiliriz. İhtiyacınız olan şeyin bir masaüstü bilgisayar ise,  size özel bir bilgisayar kurabiliriz, bütçeye ve ihtiyaçlara bağlı olarak her zaman yalnızca ilk markaları kullanırız.

Cihazınız mı Arızalandı?

Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Telefonlar veya Tabletler, Windows, Mac, Android veya  İOS gibi her türlü cihaz için onarım hizmeti sunuyoruz.

× WHATSAPP