ÇALIŞMA SAATLERİ
09:00 - 19:00
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
0544-349-17-02

Bilgisayar Kontrolü ve Bakımı

Bilgisayarda önleyici bakım, ekipmanınızın en çok ihtiyacınız olduğunda size arıza vermemesini sağlamaya yardımcı olur ve bilgisayarların, sunucuların ve bilgisayar ekipmanının bozulmasını önler. Sabit diskin temizleme ve birleştirme rutinlerini tamamlamak için periyodik testler, temizlik ve optimizasyonlar önerilir.

Olaylardan kaçınmak ve arızaların fiyatını ve maliyetlerini azaltmak için yapılan bir bakımdır. Farklı bakım türleri vardır, bu yüzden aşağıda onları görelim.

ÖNLEYİCİ BAKIM
Önleyici bakım, en çok ihtiyacınız olduğunda cihazınızın sizi arızalamayacağından emin olmanıza yardımcı olur. Sabit diskin temizleme ve birleştirme rutinlerini tamamlamak için periyodik testler, temizlik ve optimizasyonlar önerilir. Hasar görmüş bileşenlerin tespiti pahalı onarımları ve dosya kaybını önleyebilir. Hem şahıslar hem de şirketler için donanım teşhisi, onarım ve parça değiştirme hizmeti sunuyoruz. Verimliliği ve performansı arttırır. Ekipmanın temiz, sessiz ve önerilen sıcaklık aralıklarında çalışmasına yardımcı olur.

HİZMET A

  • Bilgisayar kasasının içini ve dışını iyice temizleyin.
  • Anakartın tüm bileşenlerini sökün ve durumlarını kontrol edin.
  • Anakartı kutusundan çıkarın, konektörleri temizleyin ve durumlarını kontrol edin.
  • Kasa, CPU, Northbridge ve grafik kartının fanlarını kontrol edin, temizleyin ve yağlayın.

Cihazınız mı Arızalandı?

Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Telefonlar veya Tabletler, Windows, Mac, Android veya  İOS gibi her türlü cihaz için onarım hizmeti sunuyoruz.

× WHATSAPP