ÇALIŞMA SAATLERİ
09:00 - 19:00
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
0544-349-17-02

Verilerinizimi kaybettiniz? Panik Yapmayın : Verilerinizi Kurtara Biliriz

Bazen bilgisayarlar, e-postalar, kritik sistem dosyaları, veritabanı ve kullanıcı veri dosyaları, şirketinizde veya kişisel bilgisayarınızdaki dosyalarınızda ciddi bozulmalara neden olabilir.

Bazı durumlarda, dosyalar yanlışlıkla silindiğinde bile, dosyaları kurtarmak mümkün olabilir, ancak hızlı ve profesyonel işlem yapılması gerekir. Veriler silindikten hemen sonra cihazı kullanmamak  çok önemlidir

Telefon danışmanlarımızdan biriyle konuşmak için bugün 0544-349-17-02 numaralı telefonu arayın.

Kurtarabileceğimiz Dosya ve Medya Türleri

Önemli dosyaları ve fotoğrafları Kurtarma

Önemli  dosyalarınızı ve değerli aile fotoğraflarınızı sizin için  kurtarabiliyoruz

Sistem ve veri kurtarma

Sabit sürücünüzün deki  verilerinizi başarılı bir şekilde alıp alamayacağımızı sabit sürücünüze  ne kadar zarar verip vermediğinize  bağlıdır.

Veri kurtarma çok pahalı değil mi?

Fiyatlar neyin yanlış olduğuna ve neyin toparlanacağına bağlı olarak değişir. Bazı işler çok az maliyetli olabilir, ancak diğerleri profesyonel olarak iyileşme gerektirebilir ve yüzlerce TL’ye mal olabilir. Çocuklarınızın fotoğraflarını bebekken veya beş yıldır üzerinde çalıştığınız romanın fiyatı nedir? Fiyatlarımız 100 TL’den başlıyor.

  • Arızalı Bilgisayar - HHD Kurtarma
  • Sabit Sürücü Kurtarma - Sabit Sürücü Arızası
  • Harici Sabit Disk Veri Kurtarma
  • USB, Flash Bellek Kartı kurtarma

Hepimiz hata yaparız ve bilgisayar bileşenleri başarısız olur.Sabit disklerde, CD’lerde, DVD’lerde, disketlerde ve USB belleklerde çeşitli dosya kurtarma hizmetleri sunuyoruz.

Onarım Hizmetleri

  • Kategori yok

Cihazınız mı Arızalandı?

Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Telefonlar veya Tabletler, Windows, Mac, Android veya  İOS gibi her türlü cihaz için onarım hizmeti sunuyoruz.

× WHATSAPP