ÇALIŞMA SAATLERİ
09:00 - 19:00
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
0544-349-17-02

Web tasarım uzmanlık ister

Bir web sitesinin amacı, kullanıcıya istediğini en kolay ve rahat bir şekilde sunmaktır. Bunun yanında interaktif etkileşimleri ve veri alışverişini ideal bir şekilde sağlamaktır. Sitede verilen hizmet ne kadar kaliteli ise, websitenin de bir o kadar kaliteli olması çok önemlidir. Bu nedenle web tasarım talebinizi, işinin uzmanına bırakmanız çok önemlidir.

Responsive Tasarım

 Html5 ve Css3 Kodlama dili ile Responsive tasarımlar yapıyoruz. Tüm digital cihazlarda rahatlıkla görüntüleyebilme ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz.Bildesis uzman kadrosuyla öncelikli olarak ihtiyacınızı belirliyor ve sonrasında sizleri internet dünyasında en iyi şekilde yansıtacak web site tasarımları sunuyor.Müşterimizin fikir ve ihtiyaçları doğrultusunda modern ve dinamik örnek tasarımlar oluşturuyor, süreç boyunca daha kaliteli ve hızlı kodlamalar ile web site(sayfa) kolay kullanılabilirliğini arttırıyoruz.

Bir web sitesine neden ihtiyacınız var ?

  • Türkiye'de Google'da her gün yaklaşık 200 milyon arama yapılmaktadır.
  • Potansiyel müşterilerinize günün 24 saati kesintisiz  erişilebilir.
  • Gazete ve dergilerdeki reklamların aksine, web siteniz atılamaz veya kaybedilmez.
  • Bilgiyi  istediğiniz zaman istediğiniz yerden erişilebilir yapın.
  • Tam renkli bir broşürün baskı maliyetlerini kendinize saklayın – çok daha fazlası web sitenize eklenebilir ve elbette herhangi bir zamanda güncellenebilir ve böylece baskı maliyetlerinizi yeniden kaydedebilirsiniz.
  • Reklamları küçük tutarak ve web sitesi adresinizi içeren reklam harcamalarından tasarruf edinin.
  • Web siteniz herhangi bir reklamdan çok daha fazla bilgi içerebilir. Kartvizite web sitesi adresinizi koyarak yeni müşteriler kazanın. 
  • İşinizi daha fazla kişi tarafından bilinmesini sağlayın; İnternet erişimi olan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır.
  • En popüler İnternet dizinlerinin sınıflandırılmış bölümlerinde, web sitesi konum adresleriyle, mal veya hizmet türlerini arayan kişiler tarafından bulunma kolaylığını sağlayın.
  •  Herhangi bir pazar için etkili Bir Web sayfası, ulusal veya dünya pazarına başvurmuş olanlar gibi yerel müşteri arayan şirketler içinde aynı derecede faydalıdır.

Firmanızın dünyaya açılan kapısını göz ardı etmeyin!

İnternetteki Şubeniz
24 saat açık, Uluslararası bir Ofis & Showroom.
Bulunabilir!
Üstün alt yapı ve seo çalışmalarımız, müşterilerinizi size getirir!
Yaratıcı Fikirler!
Memnuniyet garantili, özel ve yaratıcı fikirler üretiyoruz.
Sektörel Alt Yapı!
Hangi sektörde olursanız olun, web siteniz tamamıyla sizi yansıtsın!
Yönetilebilir
Kolay ve anlaşılır yönetim paneli ile, web siteniz daima güncel kalır.

WEB SİTESİNE İHTİYACIM VAR!

Kurumsal veya E-Ticaret kimliğinizi yansıtacak şeffaf ve kullanışlı bir web sitesi için fiyat teklifi alın.

Cihazınız mı Arızalandı?

Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Telefonlar veya Tabletler, Windows, Mac, Android veya  İOS gibi her türlü cihaz için onarım hizmeti sunuyoruz.

× WHATSAPP