YÖNETİLEN HİZMETLER

Günümüzde genelde müşterilerimiz bir problemle karşılaştıklarında bakıma ihtiyaç duyarlar ve o anki asıl sorunu çözmek için odaklanırlar. Ama yönetilen hizmetlerde zaten müşterinin bir uzantısı olarak çalıştığınız için müşterinin tüm süreçlerine ve altyapısına hakim olduğunuzda proaktif olarak sürekli çözüm üretirsiniz. Tabi burada aynı zamanda süreçlerde çok önemli. Burada her türlü konfigürasyon yönetimi ve yedekleme gibi  pek çok işi süreç içerisinde yönetmekte ve bu da avantaj sağlamaktadır.

Yönetilen Hizmetler

  • Çağrı Yönetimi
  • Yardım Masası Yönetimi
  • Servis Yönetim Hizmetleri
  • Dış Kaynak Yönetim Hizmetleri
  • Monitoring Hizmeti

Müşterilerimize standart hizmetlerin yanı sıra, ihtiyaçlarına yönelik altyapılarına uygun bir modele dayanan yönetilen hizmet de sunuyoruz. Bilgi teknolojileri alt yapı yönetim sorumluluğunu üzerimize alarak müşterilerimizin kendi ana faaliyet alanlarına odaklanmasını sağlıyoruz.

Önceliklendirme
Teknik Hizmetlerimizin Destek anlaşmasıyla sunulma amaçlarından birisi, firmaların talep edeceği servislerde öncelikli destek alabilecek olmasıdır.
Maliyetlerin Düşürülmesi
Anlaşma kapsamı dışında kalan farklı destek taleplerinde firmalara yansıyacak olası maliyetlerin düşürülmesi.
Müşteri Memnuniyetinin Arttırılması
Şirketler arası iletişimin arttırılarak müşteri hassasiyetlerinin göz önünde bulundurulabilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılması. Bu sayede Bildesis'i tercih edenler sadece ürünü ya da insan kaynağını değil, Bildesis!in tüm yetkinliklerini ve kusursuz desteğini de arkalarına alarak geleceğe daha güvenle baka bilmektedirler.
SLA Yönetimi
Verilecek hizmetin servis seviyelerinin yazılı olarak tanımlanabilmesi ve çağrı açıldıktan sonra çözüm sağlama süresinin anlaşma kapsamında belirlenmiş olması. Bu sayede, verilen hizmetlerin aylık düzenli periyotlarda raporlanıp müşterilerimize sunulabilmesi.
Kalite Standartları
Genel olarak aynı ya da benzer teknik personeller ile yüksek kalitede hizmet verilebilmesi, şirketimizin sağlayabileceği diğer katma değerli hizmet ve çözümlerinden faydalanılabilmesi. Arzu edilir ise hizmetler, parça dahil veya hariç olmak üzere (Ürün Bazlı, Saat Bazlı, Çağrı Bazlı) ihtiyaca en uygun şekilde modellenip müşterilerimize sunulabilmektedir.

Cihazınız mı Arızalandı?

Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Telefonlar veya Tabletler, Windows, Mac, Android veya  İOS gibi her türlü cihaz için onarım hizmeti sunuyoruz.

× WHATSAPP